Monobank payment API (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Currency
sk: Mena

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Amount
sk: Množstvo

en: Payment
sk: Platba

en: Payments
sk: Platby

en: Repeat
sk: Opakovanie
