Monobank payment API (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Status
te: స్థితి

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Filter
te: వడపోయి
