Monobank payment API (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Status
uk: Стан

en: Currency
uk: Валюта

en: Search
uk: Пошук

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Filter
uk: Фільтр

en: Amount
uk: Величина

en: Payment
uk: Оплата

en: Payments
uk: Оплати

en: Repeat
uk: Повторення
