Monobank payment API (1.0.0-beta3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Filter
ast: Filtru
