Monobank payment API (1.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Status
es: Estado

en: Currency
es: Moneda

en: Search
es: Buscar

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Settings
es: Configuración

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Created
es: Creado

en: All
es: Todo(s)

en: Filter
es: Filtro

en: Amount
es: Cantidad

en: Payment
es: Pago

en: Payments
es: Pagos

en: Repeat
es: Repetir
