Monobank payment API (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Search
eu: Bilatu

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Filter
eu: Iragazkia
