Monobank payment API (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Search
he: חיפוש

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Filter
he: סינון

en: Amount
he: כמות

en: Payment
he: תשלום

en: Repeat
he: חזור
