Monobank payment API (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Currency
hr: Valuta

en: Search
hr: Pretraga

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Filter
hr: Pročisti

en: Amount
hr: Iznos
