Monobank payment API (1.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Search
ku: گەڕان

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Filter
ku: پاڵێو
