Monobank payment API (1.0.0-beta3) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Search
si: සොයන්න

en: All
si: සියල්ල
