Monobank payment API (1.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Search
sq: Kërko

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Filter
sq: Filtri
