Monobank payment API (1.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Status
vi: Trạng thái

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: All
vi: Tất cả

en: Filter
vi: Lọc

en: Amount
vi: Số lượng

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Payments
vi: Thanh toán

en: Repeat
vi: Lặp lại
