Monobank payment API (1.0.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Search
af: Soek

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Filter
af: Filtreer

en: Amount
af: Hoeveelheid
