Monobank payment API (1.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Search
eo: Serĉu

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Filter
eo: Filtrilo
