Monobank payment API (1.0.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Currency
fa: واحد پول

en: Search
fa: جستجو

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: All
fa: همه

en: Filter
fa: فیلتر

en: Amount
fa: مقدار

en: Payment
fa: پرداخت

en: Payments
fa: پرداخت‌ها
