Monobank payment API (1.0.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Currency
gl: Divisa

en: Search
gl: Buscar

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Filter
gl: Filtro

en: Amount
gl: Cantidade

en: Payment
gl: Pagamento

en: Repeat
gl: Repetir
