Monobank payment API (1.0.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Search
pt: Buscar

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Settings
pt: Configurações

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Created
pt: Criado

en: All
pt: Tudo

en: Filter
pt: Filtrar

en: Amount
pt: Valor

en: Payment
pt: Pagamento

en: Payments
pt: Pagamentos

en: Repeat
pt: Repetir
