Monobank payment API (1.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Search
sl: Išči

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi
