Monobank payment API (1.0.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Currency
oc: Devisa

en: Search
oc: Recercar

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Filter
oc: Filtrar

en: Amount
oc: Montant

en: Payment
oc: Pagament

en: Repeat
oc: Repetir
