Monobank payment API (1.0.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Search
os: Агуырд

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Settings
os: Амонæнтæ
