Monobank payment API (1.0.0-beta2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај
