Monobank Payment (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Payment
es: Pago

en: Available tokens
es: Comodines disponibles

en: About
es: Acerca de

en: Redirect URL
es: URL de redirección

en: Payment type
es: Tipo de pago
