Monobank Payment (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Payment
hu: Fizetés

en: Available tokens
hu: Elérhető vezérjelek

en: About
hu: Leírás

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: Redirect url
hu: Átirányítási webcím

en: Payment type
hu: Fizetési típus
