Monobank Payment (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Payment
nl: Betaling

en: Available tokens
nl: Beschikbare tokens

en: About
nl: Over

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: Redirect url
nl: Omleidings-URL

en: Payment type
nl: Betalingstype
