Monobank Payment (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Payment
ru: Оплата

en: Available tokens
ru: Доступные токены

en: Action url
ru: Url процессингого центра

en: Payment Type
ru: Тип платежа

en: About
ru: Информация

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL

en: Redirect url
ru: Url пересылки

en: Payment type
ru: Тип платежа
