Monobank Payment (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Payment
uk: Оплата

en: Available tokens
uk: Доступні замінники

en: Action url
uk: Url процесингового центру

en: About
uk: Про модуль

en: Redirect URL
uk: URL переадресація

en: Payment type
uk: Тип платежу

en: hold
uk: зафіксувати
