Monobank Payment (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Payment
fi: Maksu

en: Available tokens
fi: Käytössä olevat merkinnät

en: About
fi: Tietoja

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: Payment type
fi: Maksutyyppi
