Monobank Payment (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Payment
fr: Paiement

en: Available tokens
fr: Jetons (tokens) disponibles

en: About
fr: À propos

en: Redirect URL
fr: Adresse URL de redirection

en: Redirect url
fr: URL de redirection

en: Payment type
fr: Type de paiement

en: hold
fr: réservation
