Monobank Payment (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Payment
pl: Płatność

en: Available tokens
pl: Dostępne żetony

en: Payment Type
pl: Typ płatności

en: About
pl: O stronie

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: Payment type
pl: Typ płatności
