Monobank Payment (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Payment
pt: Pagamento

en: Available tokens
pt: Tokens disponíveis

en: About
pt: Sobre

en: Redirect URL
pt: URL para redirecionamento

en: Redirect url
pt: URL de redirecionamento

en: Payment type
pt: Tipo de pagamento
