Monobank Payment (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Payment
cs: Platba

en: Available tokens
cs: Dostupné tokeny

en: About
cs: Popis

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: Redirect url
cs: Přesměrovat na URL
