Monobank Payment (1.0.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Payment
de: Zahlung

en: Available tokens
de: Verfügbare Tokens

en: Payment Type
de: Zahlungsart

en: About
de: Über

en: Redirect URL
de: Umleitungs-URL

en: Payment type
de: Zahlungsart

en: Additional Data
de: Zusätzliche Daten
