Monobank Payment (1.0.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Payment
it: Pagamento

en: Available tokens
it: Token disponibili

en: About
it: Informazioni

en: Redirect URL
it: URL per la redirezione

en: Redirect url
it: URL di reindirizzamento
