Monolog (2.0.1) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Development
gd: Leasachadh

en: Error
gd: Mearachd

en: Warning
gd: Rabhadh

en: Notice
gd: Brath

en: Info
gd: Fiosrachadh
