Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Visibility
ar: الرؤية

en: About
ar: حول
