Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Visibility
az: Görünüş

en: About
az: Haqqında
