Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
