Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: About
cs: Popis
