Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: About
el: Περί
