Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: About
eu: (r)i buruz
