Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Token
gl: Símbolos

en: About
gl: Información
