Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Enable
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: About
gu: વિશે
