Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Visibility
he: ניראות

en: Token
he: אסימון

en: About
he: אודות
