Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: About
hi: के बारे में
