Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: About
hr: Opis
