Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: None
it: Nessuno

en: Settings
it: Impostazioni

en: Visibility
it: Visibilità

en: About
it: Informazioni
