Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: About
jv: Ngenani
