Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Enable
km: បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: About
km: អំពី
