Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Accessibility
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
