Monsido Tools (1.1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Visibility
lt: Matomumas

en: About
lt: Apie
